Novinky

Novinka: Arabica z peruánských And

 

100% Arabica PERU TRES MOSQUETEROS WASHED

100% Arabica – PERU TRES MOSQUETEROS WASHED

Na letošní jaro jsme pro vás rozšířili portfolio čerstvě pražených káv o vysokohorskou Arabcu z Peru. Pomalu zrající, potomky Mayů ručně sbíraná káva, zpracována mokrou metodou a pěstovaná v duchu ORGANIC (bez použití umělých hnojiv a pesticidů).
Zajímavý je i chuťový profil - plné tělo, intenzivní chuť kakaa a karamelové aroma, jemná dochuť oříšků a pečených kaštanů. A jako bonus velice nízká acidita.

Více informací na produktové kartě kávy

Novinky a rozšíření našeho e-shopu

Doplnili jsme v průběhu minulého měsíce několik novinek do našeho eshopu, které by vám měli zase o trochu zpříjemnit nakupování u nás.
Pokud jste je ještě nezaregistrovali, zde jsou:

  • U výběru dopravy můžete využívat službu - PPL ParceShop. Jedná se o podobnou službu, jako balík na poštu od ČP - tzn., že balík nebude doručen na vaši privátní či firemní adresu, ale bude uložen na zvoleném ParcelShopu, kterých je po ČR veliké množství. Zásilku je na místě možno uhradit i formou dobírky a je možno ji vyzvednout po dobu 7 dní od uložení. Hlavní výhoda je pro zákazníky, pro které je nevyhovující doručení na privátní adresu v době, kdy nejsou přítomni (např. jsou v zaměstnání).

  • Propojili jsme eshop s Facebook Messengerem. Po zaškrtnutí této volby v posledním kroku objednávky nákupního košíku vám systém obratem odešle na Messenger rekapitulaci objednávky a můžete pak s námi dále komunikovat.

    Messenger-1

  • Propojili jsme dále eshop s naším Facebookem a Instagramem. Pokud vás náše káva či ostatní sortiment a služby zaujali, budeme rádi, pokud se k nám připojíte.
Nádherný french press ULTIMO v dárkových balíčcích

Rozšířili jsme dárkové balíčky o variantu s nerezovou konvicí na french press Ultimo od firmy Frieling.

Jedná se o nádherný a velice kvalitní french press nejen na domácí přípravu skvělé kávy, ale i do restaurací a kaváren. Díky svému designu to je skvělý dárek, který potěší každého milovníka kávy.
Kromě vlastního provedení z dvoustěnného nerezu oceníte stabilní udržení teploty, kterou si káva uchová po dlouhou dobu a jeho snadnou údržbu.

» bližší informace o ULTIMO FRIELING

» aktuální nabídka dárkovýcb balíčků káva + french press 

 

Pokud nenajdete v nabídce tu správnou kombinaci kávy, klidně nám napište či zavolejte. Rádi Vám připravíme balíček přesně na míru.

 

COFFEE-NOW-Balicek-kava-3

Dárkové balíčky přidány do nabídky

Blíží se konec roku, což nám oznamuje zvýšený zájem o dárkové balíčky s naší kávou. Pro snazší představu při výběru vhodného balíčku jsme do e-shopu zařadili jejich nejběžnější a nejžádanější varianty.

 V tuto chvíli jsou v nabídce varianty kombinací různých druhů káv (jednotlivé balíčky s kávou  o hmotnosti 200 g) a varianty káva + ruční mlýnek (Hario Skerton, Hario Mini Mill Slim a nerezový Ceramill).

Protože kombinací všech variant složení balíčků je obrovské, uvádíme jen ty nejoblíbenější. Pokud nenajdete přesně tu variantu, kterou zrovna hledáte, rádi Vám ji připravíme. Stačí napsat nebo zavolat.

Dárkové balíčky si můžete prohlídnout přímo zde: https://www.mojeprazirna.cz/kava-darkove-baleni/