Novinky

Objednávky v době coronaviru

Pražírna kávy i e-shop FUNGUJE.

Ptáte se nás, jestli máme otevřeno, kde si mají naši kávu v těchto dnech koupit. Fungujeme a pražíme stále stejně, i když se nás samozřejmě obecná opatření také dotkla a přizpůsobili jsme se jim. Opatření, která se týkají vás, zákazníků:

 • Objednávky přes náš e-shop mojeprazirna.cz fungují v normálním režimu.
 • Dopravci doručují na vaše adresy také normálně – zde bychom v rámci ochrany řidičů poprosili – volte způsob úhrady kartou, nebo převodem. Hotovost je rizikovější.
 • Bezplatný rozvoz Příbram funguje také běžně.

A teď ta omezení:

 • Pokud si necháváte objednávku zaslat na ParcelShop – ověřte si, zda je v tuto dobu funkční.
 • Osobní výdej v COFFEE POINTU – zde je nejzásadnější omezení. Pro veřejnost je uzavřen. Nicméně ve chvíli, kdy si budete chtít naplánovat vyzvednutí objednávky, spojte se dopředu telefonem s kolegou (Milan Suchý, telefon: 603 274 986) a domluvte se na konkrétním čase vyzvednutí formou vyzvednutí z „výdejního okénka“, abychom omezili vzájemný kontakt.

Poslední způsob odběru kávy zvolte i v případě, že jste zvyklí kávu kupovat v COFFEE POINTU bez objednávky, napřímo. Ideální je udělat objednávku na e-shopu www.mojeprazirna.cz, uhradit kartou a jen se domluvit na čase předání.

 

Držme si palce, aby tato situace panovala co možná nejkratší čas, že se brzy vše vrátí do starých kolejí. Určitě se ale lépe s coronavirem bojuje se šálkem dobré kávy v ruce. My například aktuálně bojujeme kubánskou Arabicou, ze Sierra Maestra (Cuba Serrano Lavado Superior). A zdá se, že zabírá ????.

Pochutnejte si na kvalitním čaji

Pokud jste si ještě nevšimli, máme v našem sortimentu novinku. A nejedná se o novou kávu, nebo nějaký ten pomocníček k její přípravě. Zařadili jsme prémiové sypané čaje. Nabídku budeme postupně rozšiřovat, ale již teď můžete vybírat z čajů černých, zelených a jednoho nečaje. Není naší snahou pokrytí kompletního sortimentu všech dostupných čajů, ale o výběr kvalitních surovin, které pořídíte za přijatelnou cenu a opravdu si na nich pochutnáte. No, podívejte se sami…

> Prémiové čaje

COFFEE-NOW-caj-1

Nově v nabídce Bialetti Brikka

Máme pro vás zase něco nového. Spousty z vás si kávu připravují v oblíbené moka konvičce. Je to jednoduchý a poměrně levný způsob, jak na kvalitní kávu. Pokud je vám tento způsob blízký a navíc si rádi dáte i espresso, je tu nová Bialettka „BRIKKA“, které posouvá přípravu klasické moka kávy blíž k espressu.

To, co odlišuje tuto konvičku od ostatních je nový patentovaný ventil, který díky své konstrukci vytvoří při extrakci mnohem vyšší tlak a přibližuje se tak způsobu přípravy kávy v espresso kávovarech. Vyšší tlak vytvoří bohatou crému, kterou znáte z espressa, a zkrátí celkovou dobu extrakce. Výsledkem je káva s intenzivnější chutí i vůní. To žádná jiná moka konvice nedokáže!

 

www.mojeprazirna.cz/moka-konvice-bialetti-brikka/

 

COFFEE-NOW-BIALETTI-BRIKKA-4

Velikonoční slevová akce na kávu

Velikonoce jsou tady a to znamená prodloužený víkend. Pro ještě lepší sváteční atmosféru jsme Vám nastavili i mimořádnou cenu naší kávy. Vybrali jsme pro tuto akci luxusní směs tvořenou zrny Arabic ze Střední Ameriky – VENEZIA BLEND.
Slevu Vám necháme aktivovanou po dobu Velikonoc a ještě pár dní navíc.

 

Velikonoce 2019 - 1

Nová káva z Vietnamu v naší nabídce

Máte raději hořkou kávu bez kyselosti? Nebo potřebujete bojovat s jarní únavou?

Doplnili jsme portfolio našich káv o jednu novinku. Jedná se o kávu původem z jižního Vietnamu, konkrétně z oblasti Buon Ma Thout (ano, to je ta vyhlášená oblast). Je to silná a povzbuzující káva s intenzivní vůní, výrazným tělem, hořkou chutí připomínající hořkou čokoládu a výrazným bylinným aroma s jemným náznakem květů mandlovníku. Má hustou, krémově oříškovou pěnu a velice dobře si rozumí i s mlékem pro přípravu mléčných specialit.

A protože vás máme rádi a víme, že jí budete chtít vyzkoušet, máte jí na pár dní v e-shopu se startovací slevou.

 

https://www.mojeprazirna.cz/kava-canephora-vietnam-dak-lak-buon-ma-thout/

 

COFFEE-NOW-Vietnam-1

Nové dózy na skladování kávy. ale i čaje

Aby káva vydržela dlouho čerstvá a voňavá, zaslouží si nějakou tu péči i u vás doma. Co nejvíc kávě škodí při skladování? Přístup vzduchu. Zrna pak rychle oxidují, chuť a voňavé aroma se vytrácejí. 
Levným a jednoduchým pomocníkem vám může být vakuová dóza od japonského výrobce Hario, kterou jsme nově naskladnili ve dvou provedeních – 800 ml a 1000 ml. Dózu nemusíte využívat jen na skladování kávy, hodí se i na jiné suroviny, kde oxidace snižuje kvalitu surovin. Určitě se hodí i na čaj, bylinky, koření,... No nestojí to za to?

Mrkněte, jestli to není právě to, co hledáte »»»

COFFEE-NOW-dozy-HARIO-600px-1

 

Kromě této novinky jsou k dispozici a trošku jinak konstrukčně řešené dózy amerického výrobce Planetary Design – Airscape, které máme také ve variantě na 330 g a 700 g kávy.

COFFEE-NOW-AIRSCAPE-1

 

Zavedli jsme novou platební metodu - Google Pay

Rádi své objednávky v našem e-shopu MOJEPRAZIRNA.CZ platíte elektronicky, proto jsme nově zavedli další platební metodu – Google Pay.

Jedná se o platbu Vaší platební kartou přes Váš Google účet. A jaké to má oproti klasické platbě kartou výhody?

 • pokud jste již platbu přes Google někdy provedli, pamatuje si za Vás veškeré údaje o kartě (takže žádné hledání karty v peněžence a opisování čísel, kódů, ani potvrzovacích SMS);
 • tato metoda je k dispozici všem uživatelům s účtem u Google;
 • synchronizace údajů pro všechna Vaše zařízení (PC, mobil, tablet,…);
 • snadný přehled o Vašich platbách na jednom místě.

Tak kdo to vyzkouší jako první? 

CN-Google-Pay

Vydali jsme edici dárkových poukazů

Dlouho se nás na ně ptáte a my se trochu zdráhali a bránili. Ale nakonec jste vyhráli, máte je mít! 
Vydali jsme libovou edici dárkových poukazů pro vaše blízké a kamarády, kterým chcete udělat opravdu radost v hodnotě 500 a 1000 Kč.

CN-darkove-poukazy

Ne každý přesně ví, co by si ten druhý přesně přál a pokud jde například o konkrétní chuť kávy, je to ještě mnohem náročnější. Takhle můžete potěšit s jistotou a nešlápnout vedle. Každý si pak vybere dárek přesně podle jeho preferencí. 
A nejen kávu, cokoliv ze sortimentu, který nabízíme v našem e-shopu mojeprazirna.cz.

Dárkové poukazy si můžete objednat přímo v zde, v e-shopu, a vyzvednout nebo si nechat doručit klasickou metodou.

Novinka: Arabica z peruánských And

 

100% Arabica PERU TRES MOSQUETEROS WASHED

100% Arabica – PERU TRES MOSQUETEROS WASHED

Na letošní jaro jsme pro vás rozšířili portfolio čerstvě pražených káv o vysokohorskou Arabcu z Peru. Pomalu zrající, potomky Mayů ručně sbíraná káva, zpracována mokrou metodou a pěstovaná v duchu ORGANIC (bez použití umělých hnojiv a pesticidů).
Zajímavý je i chuťový profil - plné tělo, intenzivní chuť kakaa a karamelové aroma, jemná dochuť oříšků a pečených kaštanů. A jako bonus velice nízká acidita.

Více informací na produktové kartě kávy

Novinky a rozšíření našeho e-shopu

Doplnili jsme v průběhu minulého měsíce několik novinek do našeho eshopu, které by vám měli zase o trochu zpříjemnit nakupování u nás.
Pokud jste je ještě nezaregistrovali, zde jsou:

 • U výběru dopravy můžete využívat službu - PPL ParceShop. Jedná se o podobnou službu, jako balík na poštu od ČP - tzn., že balík nebude doručen na vaši privátní či firemní adresu, ale bude uložen na zvoleném ParcelShopu, kterých je po ČR veliké množství. Zásilku je na místě možno uhradit i formou dobírky a je možno ji vyzvednout po dobu 7 dní od uložení. Hlavní výhoda je pro zákazníky, pro které je nevyhovující doručení na privátní adresu v době, kdy nejsou přítomni (např. jsou v zaměstnání).

 • Propojili jsme eshop s Facebook Messengerem. Po zaškrtnutí této volby v posledním kroku objednávky nákupního košíku vám systém obratem odešle na Messenger rekapitulaci objednávky a můžete pak s námi dále komunikovat.

  Messenger-1

 • Propojili jsme dále eshop s naším Facebookem a Instagramem. Pokud vás náše káva či ostatní sortiment a služby zaujali, budeme rádi, pokud se k nám připojíte.
Nahoru
19 položek celkem