Mlýnek BARATZA FORTE BG

COFFEE NOW BARATZA FORTE BG 1
ZDARMAZDARMA

Elektrický mlýnek na kávu s nerezovými kameny

24 500 Kč
Na dotaz

Popis

Forté BG (Brew Grinder) je nejvyšším modelem mlýnku s plochými kameny z rodiny Baratza, který je vhodný především pro přípravu filtrované kávy. Tento mlýnek je výjimečný integrovanou digitální váhou a 54 mm nerezovými kameny.

Připravujete doma nebo v kavárně filtrovanou kávu a hledáte elegantní menší mlýnek s integrovanou váhou? Forté BG je odpovědí americké firmy Baratza na velkou poptávku po malém a elegantním domácím mlýnku, který lze použít i v menší kavárně nebo restauraci jako hlavní mlýnek na přípravu filtrované kávy.

Forté BG vám umožní namlít přesné množství kávy pomocí integrované digitální váhy s rozlišením 0,2 g nebo pomocí digitálního časovače. Množství kávy můžete uložit do 3 přednastavených programů.
Je vybavený nerezovými plochými kameny o velikosti 54 mm. Rychlost mletí je při hrubosti na Aeropress cca 1,2 g / sec. Rozptyl hrubosti mletí je 230 - 1150 mikronů.

Nastavení hrubosti mletí se mění pomocí makro a mikro nerezových posuvných jezdců. Makro posune hrubost o 10 velkých kroků, zatímco mikro má dalších 26 jemných kroků nastavení.

Plastová násypka mlýnku obsáhne 300 g zrnkové kávy. Pomocí posuvné západky lze pohodlně násypku vyndat a zbylou kávu přesypat do sáčku. 

Všechny mlýnky Baratza jsou dodávány s dvouletou zárukou a EU přípojkou.

Rozměry mlýnku: 180 x 130 x 360 mm
Motor: 230 V AC 240 Wattů 50/60 Hz. 1.1 Amp, 1950 RPM
Mlecí kameny: nerezové, ploché, 54 mm
Rychlost mletí: 72 gramů / minuta

Kód Kód: 110
Jméno značky: Baratza
Kategorie: Mlýnky
Mlecí kameny: Ocelové kameny
? Ovládání: Elektrický

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: