Mlýnek BARATZA SETTE 270Wi

Tip
COFFEE NOW Baearza 270W 1
ZDARMAZDARMA

Elegantní a výkonný elektrický mlýnek s revoluční technologií mletí. Vhodný pro všechny druhy přípravy kávy. Možnost precizního nastavení hrubosti a to i jemné mletí pro espresso.
Oproti modelu Sette 270 má navíc integrovanou digitální váhu Acaia. 

16 900 Kč
Na dotaz

Popis

Revoluční provedení mletí, kdy rotuje vnější mlecí kámen a vnitřní – kónický je pevný. To umožňuje zdvojnásobení účinnosti oproti ostatním mlýnkům, které to mají přesně naopak. Díky tomuto řešení po mletí nezůstává uvnitř mechanismu takřka žádná káva a při následném mletí nedochází k mísení čerstvé kávy se zbytky staré. Navíc se káva při mletí tolik nezahřívá a při změně hrubosti se nastavení projeví okamžitě.
K pohodlnému a přesnému mletí pomáhá systém nastavení správné hrubosti a to v režimu makro i mikro. Nastavit si můžete dle svých požadavků tři různé časy pro odlišná množství kávy. Po stisknutí tlačítka pak získáte vždy přesnou dávku. Kávu můžete mlít do kontejneru či přímo do portafilteru.

Mlecí kameny jsou vyrobeny z nerezu, mají kónický tvar, průměr 40 mm a můžou mlít rychlostí 3,5 až 5,5 g za vteřinu. Pro jemné doladění hrubosti jsou k mlýnku dodávány nerezové podložky. Ty lze vložit pod statický kámen a zvětšit tak ještě jemnost mletí. 
Hrubost mletí je možné nastavit ve 30 makro krocích a navíc doladit bezkrokovým mikro nastavením (9 indikátorů). Tak vždy docílíte té správné hrubosti – ať již velmi jemné pro espresso, či naopak hrubé pro alternativní přípravy.

Mlýnek obsahuje antistatický kontejner na namletou kávu (160 g), ale můžete mlít přímo do Vašeho portafilteru, (jakékoliv značky, 49-58 mm). Navíc lze mlít přímo do nádoby, kterou používáte k Vaší přípravě kávy (např. dripper).

Zásobník na zrnkovou kávu pojme 300 až 400 g a pomocí inovativní funkce lze násypku vyjmout, aniž by se musel obsah vyprázdnit.

Nastavení času mletí zobrazuje podsvícený digitální displej, pro tři programovatelná tlačítka lze nastavit rozdílné časy a to s přesností 0,1 vteřiny.

Mlýnek je svým designem určen jako prvek moderní domácnosti, ale svým výkonem a provedením i do komerčních provozů, jako jsou cukrárny, bistra, kanceláře,...

Oproti mlýnku Baratza Sette 270 má navíc integrovanou digitální váhu Acaia. S tou můžete naprosto precizne (s přesností 0,1 g) namlít přesné množství kávy. Již se Vám nestane, že část kávy zbylo, nebo naopak musíte domlít.

 

technické parametry

Rozměry mlýnku: 130 x 400 x 240 mm
Motor: 230 V AC 280 W 50/60 Hz. 1,2 A
Mlecí kameny: kónické, nerezové, 40 mm
Rychlost mletí: espresso 3,5 g / s; filtrovaná káva 5,5 g / s
Časový spínač: digitální, 3 nastavitelné časy
Materiál: plast

Kód Kód: 257
Jméno značky: Baratza
Kategorie: Mlýnky
Záruka: 2 roky
Mlecí kameny: Ocelové kameny
? Ovládání: Elektrický

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: