JURA IMPRESSA C65

COFFEE NOW Jura IMPRESSA C65 1
ZdarmaZdarma

Sandná příprava espressa i mléčné pěny v moderním designu a černo chromovém provedení

19 990 Kč
Na dotaz

IMPRESSA C65 - přednosti

Dokonalé ovládání

Otočným ovladačem jednoduše zvolte mezi kávou, espressem, jedním nebo dvěma šálky, a klikněte. Výběr nápoje je velmi snadný. Kombinovaný displej umožňuje také dotekové ovládání například pro vstup do menu nebo pro přechod do režimu přípravy mléčné pěny.

Display a možnosti nastavení

Všechny informace jsou zobrazeny na přehledném českém displeji. V kombinaci s ovladačem Rotary Switch máte dokonalou kontrolu nad přípravou vaší kávy. Pro každý připravovaný šálek kávy můžete nastavit sílu, teplotu spařování, množství vody, hrubost mletí,...

Výškově stavitelná výpusť kávy

Výška kávové výpustě může být libovolně nastavena mezi 65 a 111 mm, přesně podle vašeho šálku. Tím je zaručena maximální čistota, stečení kávy po stěně šálku a tím vytvoření sametově jemné cremy. Vše je zabaleno do perfektního designu.

Eco - inteligence

Kávovar Jura IMPRESSA C65 má ve vypnutém stavu nulovou spotřebu energie. Díky Zero-Energy Switch je kávovar při vypnutí zcela odpojen od elektrické energie a ve stand-by režimu má nulovou spotřebu energie.

 

COFFEE-NOW-Jura-IMPRESSA-C65-5

výbava

Spolu s přístrojem je dodáván uvítací balíček s výbavou pro údržbu vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris,…), Easy auto-cappuccinátor s technologií jemné mléčné pěny, tryska na horkou vodu, tištěný manuál v českém jazyce.

záruka

Na přístroj Jura IMPRESSA C65 poskytujeme záruku 24 měsíců (pro nekomerční zákazníky/domácnosti). Ke kávovaru si můžete doobjednat za výhodných podmínek i prodlouženou záruku v délce 3 roky. 

Kód Kód: 345
Jméno značky: Jura
Kategorie: Kávovary
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: