Čistící tablety JURA – DVOUFÁZOVÉ

Originální dvoufázové čistící tablety JURA

259 Kč
Vyprodáno

Popis

Dvoufázové čistící tablety Jura jsou optimalizované pro kávovary Jura, ale využít je můžete i do kávovarů jiných značek. Účinně rozpouští mastnotu z kávy a dlouhodobě chrání vnitřní části vašeho kávovaru. Kávovary Jura jsou vybaveny speciálním plnoautomatickým programem na čištění, který s těmito tabletami pracuje. Potřebu čištění vám kávovar (po asi 220 porcích) automaticky signalizuje.

Fáze I, čištění:

Speciální složení účinně uvolňuje mastnotu z kávy a usazeniny ze spařovací jednotky a sítka. Kávovary Jura využívají pro čištění vodu o teplotě 80 °C čímž je zajištěna velká účinnost čistícího procesu.

Fáze II, ochrana:

V čistících tabletách Jura jsou obsaženy látky, které dlouhodobě chrání jednotlivé komponenty kávovaru před usazováním zbytků kávy a tuku.

Použití a kompatibilita: 

Tyto originální JURA čistící tablety jsou určené pro všechny automatické kávovary Jura (řada Impressa, řada ENA, řada X-line) a slouží k čištění a ochraně vašeho kávovaru JURA. Pouze tyto tablety jsou dokonale sladěny pro použití v kávovarech Jura a plně využijí automatický čisticí program kávovaru.

Balení obsahuje 6 ks tablet.

Kód Kód: 158
Jméno značky: Jura
Kategorie: Příslušenství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: