Guatemala Huehuetenango

Skvělá 100 % Arabica, která potěší svou jemnou sladkou chutí a okouzlujícím karamelovým aroma. V dochuti můžete cítit náznak ovocných a květinových tónů se špetkou limetky a levandule.

Druh: 100% Arabica
Kontinent: Střední Amerika
Oblast produkce: Huehuetenango &  El Quiche
Nadmořská výška: 1400 až 1900 m n. m.
Metoda zpracování:  Promytá
 

...

Podrobnější informace o této kávě najdete v záložce PRODUKT.

od 190 Kč
Zvolte variantu
Hmotnost balení: 200 g
Vyprodáno | 291/200
190 Kč
Hmotnost balení: 500 g
Vyprodáno | 291/500
465 Kč
Hmotnost balení: 1 kg
Vyprodáno | 291/1
910 Kč

PŮVOD

Káva pochází z oblasti Huehuetenango a El Quiche v Guatemale, kde roste v nadmořské výšce mezi 1400 a 1900 m n. m. na úpatí Cuchumatanes - nejvyšším nesopečném pohoří ve Střední Americe. Jedná se o region produkující nejvyhledávanější guatemalskou kávu, pěstování zde má dlouholetou tradici. Místní mikroklima, svěží příroda a topografie umožňuje produkovat vynikající druhy kávy, často považované za nejlepší na světě. 

Naše káva je od sdružení drobných farmářů, kteří jsou registrováni v družstvu ASDECAFE (Asociación Sostenible de Café de Guatemala), jejímž hlavním cílem je zajistit a udržet vynikající kvalitu kávy Arabica. Partnery této asociace jsou skupiny producentů, kteří hospodaří v duchu trvale udržitelného rozvoje (tj. šetrně a s respektem k životnímu prostředí). V praxi to znamená především pevný závazek k ochraně životního prostředí, rovné rozdělení generovaných zisků, transparentnost podnikání a silný důraz na kvalitu a dlouhodobé vztahy s klienty i dodavateli.

 

CHUŤ

Bohaté tělo, okouzlující karamelové aroma, jemná nasladlá chuť s náznakem kakaa, ovocných a květinových tónů se špetkou limetky a levandule v dochuti.

 

Kód Kód: 291/200
Jméno značky: COFFEE NOW
Kategorie: Káva
Druh kávy: 100% Arabica
Složení kávy: Jednodruhová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: