JURA ENA MICRO 9 ONE TOUCH

Nejmenší automatický kávovar na světě s funkcí One Touch

23 990 Kč
Na dotaz

Popis

Představujeme vám nejmenší automatický kávovar na světě s funkcí One Touch: Nová Jura ENA Micro 9 One Touch. Kávovar, který je ještě o 11 % nižší než kompaktní řada Jura ENA. Díky nově vyvinuté spařovací jednotce si můžete vychutnat nejen espresso té nejvyšší kvality, ale také cappuccino nebo café latte.

přednosti

Nejmenší One-Touch Cappuccino kávovar

Při nedostatku místa, je Jura ENA Micro 9 ideální volbou. Všem milovníkům dobré kávy splní prémiová kávová přání od silného Espressa až po úžasné Latté. Stačí jen velmi malé místo ve vaší kuchyni - 23 x 32,3 x 44,5 cm (š x v x h). Dokonalý minimalistický design je podtržen barevným micro stříbrným efektem povrchu kávovaru.

COFFEE-NOW-Jura-ENA-Micro9-OT-9

Snadná a intuitivní obsluha

Obsluha kávovaru Jura ENA Micro 9 je tak snadná, že stačí pomyslet na dvě slova "stisknout a vychutnat". Jednoduché a srozumitelné symboly a ergonomicky uspořádané ovládací tlačítka vás snadno přivedou k správné volbě, bez potřeby dlouhého přemýšlení. Kdykoli navíc máte možnost i v průběhu přípravy aktivně ovlivnit připravovaný kávový nápoj (hrubost mletí, síla kávy, teplota extrakce, množství vody...).

Široké spektrum kávových specialit

Kávovar Jura ENA Micro 9 je ideálem pro váš domácí bar. Právě model ENA Micro 9 One Touch vám připraví kompletní nabídku kávových specialit a to na pouhý stisk tlačítka. Latte macchiato, Cappuccino, Café crème či  Espresso. Pro každý nápoj si můžete individuálně naprogramovat vaši "recepturu".

hlavní vlastnosti:

  • Nejmenší One Touch cappuccino automatický kávovar JURA
  • Velmi snadná obsluha, plně české menu
  • Extrémní rozsah nastavení výpusti kávy a Cappuccina (55 - 138 mm)
  • Technologie FineFoam pro sametově jemnou mléčnou mikropěnu
  • Široký sortiment kávových specialit: Latte macchiato, Cappuccino, Café crème, Espresso
  • Zásobník zrnkové kávy má u kávovaru ENA Micro utěsněný aroma kryt pro udržení vůně čerstvé kávy
  • Energetická třída A s výraznou úsporou spotřeby

COFFEE-NOW-Jura-ENA-Micro9-OT-10   COFFEE-NOW-Jura-ENA-Micro9-OT-11   COFFEE-NOW-Jura-ENA-Micro9-OT-12

výbava

Kávovar Jura ENA Micro 9 je v základní ceně vybaven uvítacím balíčkem s výbavou pro údržbu vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris…), automatickým cappuccinátorem FineFoam, tryskou na horkou vodu, tištěným manuálem v českém jazyce. Na vyžádání vám kávovar nainstalujeme přímo u vás, naučíme vás s ním pracovat, ukážeme vám přípravu kávových specialit, naplníme vám ho tou nejlepší kávou.

záruka

Na přístroj Jura ENA Micro 9 OneTouch poskytujeme záruku 24 měsíců (pro nekomerční zákazníky/domácnosti). Ke kávovaru si můžete doobjednat za výhodných podmínek i prodlouženou záruku v délce 3 roky. 

Kód Kód: 170
Jméno značky: Jura
Kategorie: Kávovary, Kávovary Jura - dokonalá káva
Záruka: 2 roky
Značky kávovarů: Jura

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: