Filtr JURA CLARIS WHITE

Filtr Jura CLARIS White změkčuje vodu pro přípravu kávy, chrání kávovar před vodním kamenem a absorbuje z vody nežádoucí látky.  

399 Kč
Na dotaz

výhody

Žijete-li v oblasti s tvrdostí vody nad 10° dH, odporučujeme vodu, ktorou používáte na přípravu kávy změkčiť (odstranit složky, které vytváří vodní kámen). Je-li voda príliš tvrdá, nedosáhneme plné aróma espresso kávy a usazeniny z vodního kamene zkracují životnost Vašeho kávovaru. Firma JURA s filtrovými patronami Claris nabízí jako první systém, který je vyvinutý speciálně pro použití v espresso kávovarech. Filtrová patrona Claris je naplněná organickým materiálem – bez chemických přísad.

POUŽITÍ

Filtr Claris je účinný pro 50 litrů vody (to je asi 350 káv – kávovar vám automaticky signalizuje nutnost jeho výměny), anebo po dobu 2 měsíců. Jeho výměna je velmi rychlá a jednoduchá. Nepoužívejte filtr v kávovaru déle než dva měsíce a nejpozději po 2 měsících jej vyměňte. V opačném případě by hrozilo zanesení kávovaru vodním kamenem.

 

upozornění

Filtr JURA CLARIS WHITE nahrazuje starší typ filtru CLARIS IMPRESSA. Je vhodný pouze pro kávovary řady Impressa, které nemají modrý kryt filtru v nádržce na vodu!

Kód Kód: 673
Jméno značky: Jura
Kategorie: Příslušenství
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: