Vakuová dóza na kávu Ankomn – 1200 ml tmavá

Designová dóza na uchovávání kávy (mleté i zrnkové), čaje a všech ostatních potravin, u kterých je potřeba zamezit degradaci vlivem přístupu vzduchu. Je osazena výkonným vzduchotěsným víkem s vakuovým systémem Turn-N-Seal.

965 Kč
Skladem

Jednoduchým pohybem zápěstí odčerpáte z nádoby veškerý vzduch a vytvoříte dokonalé vakuum. K takto uzavřené kávě se nedostane nejen vzduch, ale i vlhkost či pachy z okolního prostředí a vydrží tak čerstvá o podstatně delší dobu, než při klasickém skladování. Navíc polykarbonát, ze kterého je vyrobena, je opatřen vrstvou zabraňující pronikání UV záření.

Design dózy získal ocenění Red Dot Design Award.

Robustní provedení – systém Turn-N-Seal vám podle výrobce zaručí při každodenním použití a vytváření vakua životnost mechanismu neuvěřitelných minimálně 5000 dnů.

Celá nádoba lze pohodlně čistit, včetně možnosti ji mýt i v myčce na nádobí.

 

U čerstvě pražené kávy, kde se stále ještě uvolňuje velké množství CO2, je potřeba v průběhu cca 10 až 14 dnů obnovit vakuum, které nevydrží tak dlouho, jako u kávy již vydýchané.
Zda je uvnitř nádoby opravdu vytvořené vakuum je indikováno na ventilu v rohu víka. Pokud je vakuum vytvořeno, je gumový ventil promáčknutý dovnitř, naopak pokud není vzduch dostatečně vyčerpán, je gumový ventil vyboulený nahoru.

 

Rozměry: 100 x 100 x195 mm
Hmotnost: 850 g
Objem: 1200 ml
Materiál: Polykarbonát
Pro teploty: -20 až +80 °C

Kód Kód: 818
Jméno značky: Ankomn
Kategorie: Skladování kávy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: