Nový e-shop

Po relativně krátké době jsme byli nuceni změnit platformu našeho e-shopu. S tím, jak roste naše firma, rostou i naše požadavky a potřeby poskytovat našim zákazníkům odpovídající služby. To původní systém neumožňoval tak pružně, jak bychom si přáli.

Pokud vás zajímá, co to přinese vám, zde je několik novinek a vylepšení:

  • Vaše plná kontrola objednávek – ve svém účtu přehledně vidíte všechny vaše objednávky, včetně jejich historie, takže pokud objednáváte podobné produkty, bude to hračka. Veškeré daňové doklady máte vždy po ruce a kdykoliv si je můžete uložit či vytisknout.  Proto vám doporučujeme – zaregistrujte se do našeho systému. Navíc registrovaní zákazníci mohou občas od nás dostat nějaký dárek či bonus.

  • Zabezpečení – e-shop běží na zabezpečené doméně, vaše soukromé informace zůstanou soukromé.

  • Potřebujete poradit? Kromě klasického e-mailu, můžete položit dotaz našemu obchodníkovi u každého konkrétního produktu. Můžete tak jít přímo k věci.

  • Jsme online – pokud se vám můžeme zrovna věnovat, jsme online – zeptejte se nás přímo v chatovacím okně z e-shopu.

  • Filtry – pro snadnější výběr produktu můžete využít produktové filtry – máte chuť na Arabicu? Pak vybírejte pouze z Arabic.

  • Doprava – rozšířili jsme možnost dopravy o levnější variantu - balík Na poštu. Původní balík Do ruky a PPL zůstává. Hodnota objednávky, nad kterou vám dopravu neúčtujeme, je 2000 Kč včetně DPH. Odběrní místa a náš kurýr po Příbrami zůstávají ZDARMA.


Vylepšeních je samozřejmě mnohem víc a další budeme ještě postupně nasazovat.
Pokud vás zajímají další novinky, sledujte nás na sociálních sítích: FACEBOOK