Nový e-shop

Po relativně krátké době jsme byli nuceni změnit platformu našeho e-shopu. S tím, jak roste naše firma, rostou i naše požadavky a potřeby poskytovat našim zákazníkům odpovídající služby. To původní systém neumožňoval tak pružně, jak bychom si přáli.

Pokud vás zajímá, co to přinese vám, zde je několik novinek a vylepšení:

  • Vaše plná kontrola objednávek – ve svém účtu přehledně vidíte všechny vaše objednávky, včetně jejich historie, takže pokud objednáváte podobné produkty, bude to hračka. Veškeré daňové doklady máte vždy po ruce a kdykoliv si je můžete uložit či vytisknout.  Proto vám doporučujeme – zaregistrujte se do našeho systému. Navíc registrovaní zákazníci mohou občas od nás dostat nějaký dárek či bonus.

  • Zabezpečení – e-shop běží na zabezpečené doméně, vaše soukromé informace zůstanou soukromé.

  • Potřebujete poradit? Kromě klasického e-mailu, můžete položit dotaz našemu obchodníkovi u každého konkrétního produktu. Můžete tak jít přímo k věci.

  • Jsme online – pokud se vám můžeme zrovna věnovat, jsme online – zeptejte se nás přímo v chatovacím okně z e-shopu.

  • Filtry – pro snadnější výběr produktu můžete využít produktové filtry – máte chuť na Arabicu? Pak vybírejte pouze z Arabic.

  • Doprava – rozšířili jsme možnost dopravy o levnější variantu - balík Na poštu. Původní balík Do ruky a PPL zůstává. Hodnota objednávky, nad kterou vám dopravu neúčtujeme, je 2000 Kč včetně DPH. Odběrní místa a náš kurýr po Příbrami zůstávají ZDARMA.


Vylepšeních je samozřejmě mnohem víc a další budeme ještě postupně nasazovat.
Pokud vás zajímají další novinky, sledujte nás na sociálních sítích: FACEBOOK

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení